Форум за нумизматика и металдетектинг
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Форум за нумизматика и металдетектинг

Всичко за металдетектинга и металотърсачите
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Latest topics
» NQKOI MOJE LI DA MI KAJE NESHTO ZA EDNA MESTNOST???
Къде е ? Icon_minitimeПет Яну 18, 2019 5:02 am by milenchove

» pomognete mi za prevoda
Къде е ? Icon_minitimeПет Дек 30, 2016 5:29 pm by cemo73

» каква е тази монета
Къде е ? Icon_minitimeСря Ное 02, 2016 3:02 pm by linost

» Знак слънце
Къде е ? Icon_minitimeСря Окт 19, 2016 4:23 pm by cemo73

» Антика ли е или не????
Къде е ? Icon_minitimeНед Окт 16, 2016 12:16 pm by LoLa chan

»  колеги някакво мнение за тази монета
Къде е ? Icon_minitimeВто Окт 11, 2016 1:56 pm by a22ss

» Тестове на 17 детектори с различни цели в земята
Къде е ? Icon_minitimeВто Авг 09, 2016 10:45 pm by Ancient Hunter

» търся малко унфо
Къде е ? Icon_minitimeСря Мар 23, 2016 2:05 pm by cemo73

» Здр-те
Къде е ? Icon_minitimeПет Фев 12, 2016 8:00 pm by cemo73

» нишан или символи
Къде е ? Icon_minitimeПет Фев 12, 2016 7:45 pm by cemo73

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Галерия
Къде е ? Empty
Линкове
ФОРУМ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ
Реклама
free forum
--------------------------------
free forum
--------------------------------
free forum
--------------------------------
free forum

 

 Къде е ?

Go down 
+9
krasi
12loki34
comandera
imperio
pe4en
G1RB1
Ancient Hunter
Nemo
naneobratmu
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
naneobratmu
Новодошъл
Новодошъл
naneobratmu


Брой мнения : 28
Registration date : 03.12.2007

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeНед Дек 09, 2007 9:01 pm

NEMO ми е любимия герой
Върнете се в началото Go down
Nemo
Новодошъл
Новодошъл



Брой мнения : 26
Registration date : 16.12.2007

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 7:03 am

Кой Nemo?
Онова, анимационното? Very Happy
Върнете се в началото Go down
naneobratmu
Новодошъл
Новодошъл
naneobratmu


Брой мнения : 28
Registration date : 03.12.2007

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 10:13 am

Аре бе колега къде се губиш cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Nemo
Новодошъл
Новодошъл



Брой мнения : 26
Registration date : 16.12.2007

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 10:35 am

Ще ти обясня къде веднага щом админа разреши, защото не искам да ме баннат за "Добре дошъл". Very Happy
Чел съм внимателно правилата на форума. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Nemo
Новодошъл
Новодошъл



Брой мнения : 26
Registration date : 16.12.2007

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 1:24 am

Тия дни се връщам от Австралия и не мога да ви намеря. Ставам заран, правя си кафе, вземам вестника и на първа страница ПАК НЕ пише къде точно се подвизавате. Пък вие сте били тука. А за реклама да сте чували?
Ето доста подробен разказ за всичко, което се е случило, докато ме нямаше, ако на някого съм липсвал.

АВСТРАЛИЙСКИ ПРИКЛЮЧЕНИЯ

Получихме сигнал от някаква бдителна бабичка, че някакъв идиот копае невъзможно дълбоки дупки на едно кале. И се викам, по оперативни данни това трябва да е ПАПАТА. Ако си спомняш, аз съм ви обещал всичките да ви прибера, но ПАПАТА смятах да си го оставя за най-накрая, като черешката на тортата, един вид. Няма начин – сигналът е получен и отиваме да го прибираме...
Калето беше среден размер, но дупката изобщо не беше невъзможна. За неговия мащаб даже беше малка – около 5-6 метра и ПАПАТА се виждаше. С тиарата беше.
Заставам на ръба и започвам да крещя, че съм капитан Борислав (то тогава не бях капитан, току-що ме бяха повишили, ама сега пак съм капитан, и то благодарение изключително на това диване), та затова гусин ПАПАТА да излиза от дупката, да предава апарата и да си даде личната карта. Нищо такова не се случва – човека продължава да копае, даже по-интензивно.
Обаждам се по радиостанцията да донесат осигурителни въжета, въжени стълби и друга екипировка. И те носят. И ние започваме да слизаме. И слизаме. И слизаме. И слизаме. Стълбите и въжетата започнаха да ги карат с камиони. Първо радиостанциите излязоха от строя. После и мобилните телефони. После и представа за времето загубихме... Откачахме стълбите, по които сме слезли, и ги закачахме под нас – също като Мюнхаузен.
И по едно време се появи светлина в края на тунела. Излизаме навън и гледаме, че наоколо някакви животинки подскачат. И се питаме какво става, ама по едно време се сетих, че сме в Австралия. Диването най-после се накопа...
Като ми посвикнаха очите със светлината, гледам, че в близката далечина една животинка не подскача, а бяга. И веднага го подгонихме. Добре, обаче докато ПАПАТА бягаше, си запретнал расото и някаква аборигенка, като му видя големия жезъл, веднага го погна и тя. То най-накрая тя го хвана...
А ние ги хванахме и двамата. Обаче се оказа, че полза особена няма, защото нито дранголник имаме там, да го тикнем, нито дори предварителен арест.
И седнахме там под едно евкалиптово дърво да се разправяме. Ние си говорим на български, ПАПАТА говори на латински, а аборигенката изобщо не говори – само гледа ПАПАТА с блеснали очи и му прави някакви знаци, които направо си бяха едносмислени.
Спряхме да се разправяме и започнахме да мислим какво ще правим. А аборигенката започна да разправя на ПАПАТА да се вземат, тя била от заможно семейство и имала голям чеиз от кенгурута, уолабита и щрауси. Нямало смисъл ПАПАТА да се връща в държава, която го преследва така.
Тука аз я съжалих и започнах да и намигам. Тя обаче не ме разбра и каза, че тия кенгурута и други били традиционни ценности. В действителност в чеиза и имало овце най-много. ПАПАТА, като чу за овце, даде едно ухо – все пак пастир на християните, но само толкова. Аз продължавам да намигам и тя най-после зацепи. Било много жалко, че такъв виден иманяр като ПАПАТА (не международен, не междуконтинентален, ами направо презпланетен – ще кажа аз), не искал да остане в Австралия. Защото край нейното село имало едно кале...
Тука ПАПАТА прояви крайно жив интерес. Стана и я загледа като влюбен. А тя продължава да разправя, че кале имало, имало и нишани, но безброй поколения от нейното племе не можели да разгадаят тайната и да намерят златото.
ПАПАТА изрази желание светкавично да го намери. Тука женището си изигра картите много умно – каза, че тази тайна се разкривала само на член на племето или в най-краен случай на човек, женен за член на племето.
И ПАПАТА каза да го води при нишаните. Ако това били нишани, той щял да се ожени за нея.
Женището ни заведе до една скала. На скалата имаше разни рисунки. Тука си признавам, че, без да искам, малко ускорих нещата. Отворих си голямата уста и казах, че според мене това са най-обикновени петроглифи.
От главата на ПАПАТА се появи едно балонче, а вътре ясно се виждаше мисълта: “Ти си едно тъпо ченге и нищо не разбираш от нашите работи”. Никой не може да се сети за случай ПАПАТА да е разбирал от дума... Затова още там, край скалата, ПАПАТА се ожени. Сам се венча и сам се благослови. И везнага след това каза да напускаме границите на имота му и отиде за кирки и лопати...
Наложи се да се прибираме от Австралия с една лодка с гребане. По пътя изядохме двама-трима, ама тях ще ги отпишем от личния състав поради амортизация. От гребането бая съм заякнал. Обаче сега трябва да пиша отчет как точно изпуснахме ПАПАТА. А с него, и тайната на ОНЯ апарат...
Ето така останах без контрапункт.

P.S. Много се надявам админа да има чувство за хумор.
Върнах се изнервен и вече ме баннаха на две-три места...
Знам, че съм доста неуправляем юзър, ама ще се поправя.
А по принцип поздравления за сайта. Дайте да вкараме малко живот, после темата може да я преместите при смешките. Аз я пускам тука, защото ми стана много приятно, че съм липсвал на някого. А и за тази история, както и за легендите и преданията, няма никакви доказателства.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Admin
Ancient Hunter


Брой мнения : 97
Registration date : 29.09.2007

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 7:42 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://treasurefree.bulgarianforum.net
G1RB1
Минаващ
Минаващ



Брой мнения : 4
Registration date : 15.12.2007

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeНед Дек 23, 2007 3:16 pm

ХАХАХАХ
НЕМО ПАК ИЗРОВИ ГЪРНЕТАТА Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
pe4en
Минаващ
Минаващ



Брой мнения : 6
Registration date : 17.10.2007

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeПон Яну 07, 2008 9:56 pm

Привет на все cheers
разбрахте ли за онова кале , а по точно на 9 метра под него и малко у лево ааа.? affraid

ама не било у лево а било малко на горе -апарата толкова на дълбоко лови че подминал това което търси affraid

ако знае някои нещо bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: HA HA HA   Къде е ? Icon_minitimeСря Яну 16, 2008 3:19 pm

ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ ------- НЕМО НЕ СИ ПРАВИ ТРУДА ДА ПИШЕШ ТАКИВА РОМАНИ ЗА МЕН ЗАЩОТО ОТ ЧЕНГЕТА КАТО ТЕБ СИ ИМАХ ДОСТА РАЗПРАВИИ КОЛЕГИ НЕ СЕ ОТПУСКАЙТЕ МНОГО В ТЕЗИ САЙТОВЕ ЗАЩОТО МОЖЕ И ПРОБЛЕМИ ДА СИ НАВЛЕЧЕТЕ ИЛИ ДА ВИ ПУСНАТ ОПАШКА СЛЕД ВАС КАКТО СТАНА С МЕН


Последната промяна е направена от на Пет Яну 18, 2008 3:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nemo
Новодошъл
Новодошъл



Брой мнения : 26
Registration date : 16.12.2007

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeЧет Яну 17, 2008 11:09 am

Разбирам, че си в потрес, но все пак една кирилица силно ще ти вдигне акциите - дори в очите на ченгетата.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeПет Яну 18, 2008 3:10 pm

ВЪОБЩЕ НЕ СЪМ В ПОТРЕС МАЛКО МИ ДРЕМЕ ЧЕ НЯКОИ СЕ ОПИТВА ДА МИ ДИША В ВРАТЪ КОЙ ИМА ИЗЛИШНИ КИНТИ НЕКА ДА ГИ НАБИВА ЗА ГЛУПОСТИ МЕН МАЛКО ТРУДНО МОЖЕ ДА МЕ ПРОСЛЕДЯТ МОЖЕ БИ НЯКОИ КОЛЕГИ ИСКАТ НЯКАДЕ ДА ГИ ЗАВЕДЪ НО ЩЕ ИМА МНОГО МНОГО ДА ЧАКАТ И ДА СЕ НАДЯВАТ ПАПАТА НЕ Е ТОЛКОВА ТЪП ЗА КОЛКОТО
ГО МИСЛЯТ НЯКОИ КОЛЕГИ


Последната промяна е направена от на Сря Яну 30, 2008 12:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nemo
Новодошъл
Новодошъл



Брой мнения : 26
Registration date : 16.12.2007

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeНед Яну 20, 2008 2:56 am

Имам сериозни съмнения, че ти не си ПАПАТА, а си някакъв самозванец. Или с други думи МЕНТЕ някакво.
ПАПАТА, както е известно, от дума не разбира, а ти нещо много лесно се съгласи на кирилица да пишеш?
Който и да си обаче, черпя те една виртуална бира.
И имам съвсем делово предложение.
Как така никого няма да водиш по калетата?
Я да организираме ти и аз една кантора, която да предлага тематични уикенди. Ще се казват примерно "Екскурзия до калето на ПАПАТА".
Първо ще ги товарим в един джип с машинките и ще ги караме право при полицаите. Излезлите със сухи гащи от това изпитание ще получават диплом за начинаещ иманяр срещу 20 лева кеш на проверяващия полицай. Полицая естествено аз ще го осигурявам.
После ще ги качваме на калето и ще има хайдушки шишове, винце и разкази от стари иманяри как точно съкровището на Вълчан се самозаровило докато го копали, защото някой проговорил.
След кратка почивка ще се организира търсене на иманярската карта, на която е отбелязано къде е скрит един златен ауреус. С малко дискретна помощ всеки ще намира по една карта и един ауреус (ще им даваме станиолови).
Следва лека вечеря и спане на зелена поляна.
На другия ден ще се организира демострация на наличната техника и показване на някои елементарни хватки за търсене и придвижване из пресечена местност.
После следва шведска маса и състезание за най-корозирала, най-нова и съответно най-стара намерена монета.
И ги връщаме обратно до там, откъдето сме ги взели.
Цена - 1 златно кюлче.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeНед Яну 20, 2008 4:01 pm

НЕМО АЗ СЪМ ПАПАТА ОТ ВСИЧКИ ИМАНЯРСКИ САЙТОВЕ В КОИТО СЪМ ВЛИЗАЛ ВИНАГИ СЪМ БИЛ С ТОВА ИМЕ ПАПАТА МНОГО ЛОШО МНЕНИЕ ИМАШ ЗА МЕН АЗ СЪМ МНОГО РАЗБРАН ЧОВЕК НО КОГАТО ЗАПОЧНАТ ДА ТЕ ПЛЮВАТ И ПОДИГРАВАТ ХОРА КОИТО ДОРИ НЕ МЕ ПОЗНАВАТ МНОГО ЯСНО ЧЕ ЩЕ СЕ ЗАЯЖДАМ С ТЯХ НАЛИ ЗНАЕШ КОИТО СЕ ЕБАВА С ПАПАТА ДА ГО ХВАНЕ ЗА ГОЛЕМИЯ ЖЕЗЕЛ НА ОБЕКТИТЕ СИ НЕ ВОДЯ НИКOЙ ЗАЩОТО Е ПЪЛНО С ПРЕЕБОЦИ ВСЕКИ ГЛЕДА ДА ТЕ ИЗКЛАТИ
Върнете се в началото Go down
imperio
Admin
imperio


Брой мнения : 50
Registration date : 02.10.2007

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 8:45 am

Гледам вечеринка нещо правим? А здравейте и от мен Cool
Върнете се в началото Go down
http://metaldetectings.com
Гост
Гост




Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeСря Яну 30, 2008 2:41 pm

ЗДРАВЕЙ IMPERIO КAДЕ СЕ ИЗГУБИ НИКАКЪВ ТЕ НЯМА Laughing
Върнете се в началото Go down
comandera
Новодошъл
Новодошъл
comandera


Брой мнения : 71
Registration date : 29.01.2008

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeСря Яну 30, 2008 9:39 pm

zdraveite maistori na sporta
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: ШУБЕЛИЙ   Къде е ? Icon_minitimeВто Мар 11, 2008 10:13 am

КАКВО СТАВА БЕ ШУБЕЛИЙ ЗАЩО НЕ ПИШЕТЕ НИЩО А ЗА ТЕБ НЕМО САМ СИ КУПИЛ ЕДИН БРЪСНАЧ ДА ТИ ОБРЪСНА БРАДАТА ЗА ДА ЗАПРИЛИЧАШ НА ЧОВЕК ЗАЩОТО СЕГА НАПОДОБЯВАШ НА ОРАНГУТАН .
Върнете се в началото Go down
Nemo
Новодошъл
Новодошъл



Брой мнения : 26
Registration date : 16.12.2007

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeВто Мар 11, 2008 8:01 pm

Брадати са ти лакърдиите на тебе.
Аз брада през живота си не съм носил.
Още не наподобявам орангутан. "Орангутан", както сигурно не знаеш, означава "горски човек". В гориста местност планирам да вляза когато се позатопли малко.
И не виждам за какво протестираш - да не си се скъсал да пишеш?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: HA HA HA   Къде е ? Icon_minitimeСря Мар 12, 2008 1:08 pm

ОРАНГУТАНА НЕМО Е ВИД МАЙМУНА АКО НЕ ЗНАЕШ ДА ТИ КАЖА A ПРИЛИКАТА ТИ С НЕГО Е НЕВЕРОЯТНА ВСЕ ЕДНО ЧЕ СТЕ СИАМСКИ БЛИЗНАЦИ ЧАК ДА ТИ ЗАВИДИ ЧОВЕК
Върнете се в началото Go down
Nemo
Новодошъл
Новодошъл



Брой мнения : 26
Registration date : 16.12.2007

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeСря Мар 12, 2008 1:12 pm

Знам, че ме обичаш.
Аз питам ли те защо приличаш на клошар, набарал театрален реквизит?
Поне на снимката така изглеждаш.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: HA HA HA   Къде е ? Icon_minitimeСря Мар 12, 2008 1:59 pm

НЕМО ТИ МЕН НИКОГА НЕ СИ МЕ ВИЖДАЛ НИТО НА ЖИВО НИТО НА СНИМКА НО ПАК АЗ ТЕБЕ САМ ТЕ ВИЖДАЛ И ПРЕЛИЧАШ НА ИЗКУФЕЛ 100 ГОДИШЕН ДЯДКА КОИТО НЕ ЗНАЕ НА КОЙ СВЯТ Е
Върнете се в началото Go down
12loki34
Минаващ
Минаващ



Брой мнения : 2
Registration date : 28.02.2008

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 7:11 pm

Здравете,винаги ме е разсмивало как се дърлите .приличате ми на дядки тресящи се от паркинсона .крадящи един на другиго чеинета и бастуни от скука.Ама кажете ми някои скоро да е излизал да потърка малко,да покопа а? lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: HA HA HA   Къде е ? Icon_minitimeСря Мар 19, 2008 9:36 am

КОЛЕГА НАЛИ ЗНАЕШ КАКВОТО ПОВИКАЛО ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО НЕ МОЖЕ ЕДИН ОЛИГОФРЕН КАТО НЕМО ДА МИ ПИШЕ ПРОСТОТИИ ПО МОИ АДРЕС И АЗ ДА СЕДЯ БЕЗУЧАСТЕН И ДА СИ ТРАЯ КОЙ СИ ТИ БЕ НЕМО ЧЕНГЕ СКАПАНО ДА НЕ СЕ МИСЛИШ ЗА НАЙ ГОЛЕМИЯ УМНИК ТИ КАКВО СИ МИСЛИШ ЧЕ КАТО ПИШЕШ НАЙ МНОГО ПО ФОРУМИТЕ СИ МНОГО УМЕН ТЪП СИ КАТО НА СЛОНА ГАЗЪ ТИ МИСЛИШ ЛИ ЧЕ АЗ НЕ ЗНАМ ЧЕ ПОЛЗАВАШ GOOGLE. COM ЗА ДА НАМИРАШ ИНФОРМАЦИЯ СВЪРЗАНА С ВСИЧКИ ВЪПРОСИ КОИТО ТЕ ИНТЕРЕСУВАТ АЗ НЕ СМЕ ТЪЛКОВА ПРОСТ КОЛКОТО ТИ МЕ МИСЛИШ И САМ МАЛКО ПО УМЕН ОТ ТЕБЕ ПОНЕ КАКТО ВЕЧЕ РАЗБРАХ ЧЕ ОБИЧАШ ДА ПИШЕШ РОМАНИ А АЗ ЗНАМ ЧЕ ПОВЕЧЕТО ОТ ТЕЗИ ПОЕТИ СА ПОБЪРКАНИ





Admin: Ако обичате малко по-сдържано с обидите. Нека поне тук бъдем по-културни. Т.5 от правилата на форума се отнася за всички.
Върнете се в началото Go down
Nemo
Новодошъл
Новодошъл



Брой мнения : 26
Registration date : 16.12.2007

Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeСря Мар 19, 2008 1:06 pm

Бе ще ти повярвам че познаваш отблизо слонските гъзове. Very Happy
Че кой не ползва търсачки за намиране на информация? Вероятно само ПАПАТА - на него информацията му я пускат директно отгоре.
Освен това може ли да си малко по-последователен. Непрекъснато пишеш, че съм ченге. Идея си нямам как работят, но съм сигурен, че и ченгетата не разчитат на Google.com само. Very Happy
Освен това поетите пишат поезия, а романите ги пишат писателите.
Ти защо си се разврякал всъщност? А-а-а, сетих се.
ПАПАТА иска да го направя главен герой.
Хайде определи се сега - аз ченге ли съм, или писател. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 1:21 pm

АБЕ НЕМО МНОГО СИ ПРОСТИЧКО МОМЧЕ С ТЕБЕ МНОГО ТРУДНО МОЖЕ ЧОВЕК ДА СЕ РАЗБЕРЕ НАЛИ ЗНАЕШ КОЙ СЕ ЕБАВА С ПАПАТА ДА ГО ХВАНЕ ЗА ГОЛЕМИЯ ЖЕЗЕЛ
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къде е ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде е ?   Къде е ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къде е ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за нумизматика и металдетектинг :: Предания и легенди-
Идете на: