Форум за нумизматика и металдетектинг
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Форум за нумизматика и металдетектинг

Всичко за металдетектинга и металотърсачите
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Latest topics
» NQKOI MOJE LI DA MI KAJE NESHTO ZA EDNA MESTNOST???
Това ми е любимия раздел Icon_minitimeПет Яну 18, 2019 5:02 am by milenchove

» pomognete mi za prevoda
Това ми е любимия раздел Icon_minitimeПет Дек 30, 2016 5:29 pm by cemo73

» каква е тази монета
Това ми е любимия раздел Icon_minitimeСря Ное 02, 2016 3:02 pm by linost

» Знак слънце
Това ми е любимия раздел Icon_minitimeСря Окт 19, 2016 4:23 pm by cemo73

» Антика ли е или не????
Това ми е любимия раздел Icon_minitimeНед Окт 16, 2016 12:16 pm by LoLa chan

»  колеги някакво мнение за тази монета
Това ми е любимия раздел Icon_minitimeВто Окт 11, 2016 1:56 pm by a22ss

» Тестове на 17 детектори с различни цели в земята
Това ми е любимия раздел Icon_minitimeВто Авг 09, 2016 10:45 pm by Ancient Hunter

» търся малко унфо
Това ми е любимия раздел Icon_minitimeСря Мар 23, 2016 2:05 pm by cemo73

» Здр-те
Това ми е любимия раздел Icon_minitimeПет Фев 12, 2016 8:00 pm by cemo73

» нишан или символи
Това ми е любимия раздел Icon_minitimeПет Фев 12, 2016 7:45 pm by cemo73

Similar topics
    Navigation
     Portal
     Индекс
     Потребители
     Профил
     Въпроси/Отговори
     Търсене
    Търсене
     
     

    Display results as :
     
    Rechercher Advanced Search
    Галерия
    Това ми е любимия раздел Empty
    Линкове
    ФОРУМ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ
    Реклама
    free forum
    --------------------------------
    free forum
    --------------------------------
    free forum
    --------------------------------
    free forum

     

     Това ми е любимия раздел

    Go down 
    +3
    kbk666
    Ivanjello
    naneobratmu
    7 posters
    АвторСъобщение
    naneobratmu
    Новодошъл
    Новодошъл
    naneobratmu


    Брой мнения : 28
    Registration date : 03.12.2007

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeНед Дек 09, 2007 8:59 pm

    farao
    Върнете се в началото Go down
    Ivanjello
    Новодошъл
    Новодошъл



    Брой мнения : 37
    Registration date : 31.01.2009

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 1:54 am

    Ами дай започнин дискусията и да я разгърнем аз съм се изморил да пиша вече по темата и като се затрият сайтовете айде наново писна ми вече подхвани отнякъде та да се развихрим Wink
    Върнете се в началото Go down
    naneobratmu
    Новодошъл
    Новодошъл
    naneobratmu


    Брой мнения : 28
    Registration date : 03.12.2007

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 4:31 pm

    Дай да разнищиме Великия римски музей.Аз го започнах тук
    https://treasurefree.bulgarianforum.net/forum-f22/topic-t79.htm
    Върнете се в началото Go down
    Ivanjello
    Новодошъл
    Новодошъл



    Брой мнения : 37
    Registration date : 31.01.2009

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 8:02 pm

    Хвана ме неподготвен признавам но в най-скоро време ще го обсъдим обещавам трябва ми малко време да поразгледам това онова по темата и ще я разгърнем Smile
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: HA HA HA   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 8:51 pm

    ??


    Последната промяна е направена от PAPATA на Пет Авг 07, 2009 7:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    kbk666
    Минаващ
    Минаващ



    Брой мнения : 9
    Registration date : 09.04.2009

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 9:41 pm

    Papa mnogo hora poznavash, a
    Rolling Eyes men ????????? Rolling Eyes lol!
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: MMMMMMMMMMMM   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 2:12 pm

    ДА ПОЗНАВАМ МНОГО ХОРА ОТ ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ
    Върнете се в началото Go down
    kbk666
    Минаващ
    Минаващ



    Брой мнения : 9
    Registration date : 09.04.2009

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeПон Апр 13, 2009 4:43 pm

    mislia, 4e to4no men , NE Exclamation
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 5:45 pm

    МНОЖЕ ПАК И ДА ТЕ ПОЗНАВАМ НЕ ЗНАМ ТУК ИМА МНОГО ХОРА С ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА ПОЩА И СЕ МИСЛЯТ ЗА ГОЛЯМАТА РАБОТА ЧЕ ВСИЧКО ЗНАЯТ И РАЗБИРАТ А СА ГОЛО ВОДА НЯМАТ АКЪЛ ПО ПЪТЯ ДА ХОДЯТ ТРЯБВА ДА СЕ ДВИЖАТ С ПРИДРУЖИТЕЛ ИВАНЖЕЛО - ИВАНЕ КАКВО СТАВА В СТРЕЛЧА КАК ВЪРВИ РАЗПРОДАЖБАТА НА ЗЛАТОТО КОЕТО ИЗВАДИХТЕ ОТ КАЛЕТО ДАДАХТЕЛИ МАЛКО НА ДОЗНАТЕЛЯ КРАСИМИР ДИЛОВ ОТ 7 РПУ СОФИЯ ТОЙ СЕ ОПИТА ДА ВИ ПОМОГНЕ НО НЕ МОЖA ЗАЩОТО ПАПАТА НЕ Е ТЪП КАТО ВАС
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: JJJJJJJJJJJJJJJJJJ   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 10:47 pm

    НЯКОИ ХОРА ГИ ХВАНА ЛИПСАТА И ТРЯБВАШЕ ДА ПЛАТЯТ МИЛИОНИ ЗА ДА ГИ ПУСНАТ НО НА НЯКОИ ИМАНЯРИ ТРЯБВА ДА ИМ ВЗЕМАТ ВСИЧКОТО ЗЛАТО И ДА ИМ ТЕГЛЯТ ПО ЕДИН КОРШУМ В ГЛАВАТА ЗАЩОТО НЕ ТРЯБВА ДА ХОДЯТ ПО ТАЯ ЗЕМЯ
    Върнете се в началото Go down
    kbk666
    Минаващ
    Минаващ



    Брой мнения : 9
    Registration date : 09.04.2009

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeСря Апр 29, 2009 8:47 am

    papa, sigurno si prav. no ima i takiva kato men, koito sega se u4at i vsiaka edna informacia ni e ot polza. i kogato pitame za ne6to, to e zada se u4im, a ne da narejdame niakoi. ne badi tolkova skipti4no nastroen kam vsi4ki. sigurno si ima6 pre4ina za tova, no vse pak ne vsi4ki sa kuki. study
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: MMMMMMMM   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeСря Апр 29, 2009 12:41 pm

    ??


    Последната промяна е направена от PAPATA на Пет Авг 07, 2009 7:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    kbk666
    Минаващ
    Минаващ



    Брой мнения : 9
    Registration date : 09.04.2009

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeСря Апр 29, 2009 2:02 pm

    Ok. Ako re6i6 da idva6 kam Varma, i ima6 jelanie pi6i. moje da obikolim tuk-tam. study
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: MMMMMMMMMMM   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeСря Апр 29, 2009 9:17 pm

    НЕ Е ПРОБЛЕМ ДА ОБИКОЛИМЕ КЪДЕТО И ДА Е НО ОТ ОДАВНА СИ ИМАМ ОПАШКА И ИЗОБЩО НЕ СЕ ЗАНИМАВАМ С ТАЗИ РАБОТА ЗАЩОТО НЯКОИ ХОРА ТОЧАТ ЗЪБИ ДА НАМАЖАТ ОТНОВО НО НЯМА ДА ГИ ОГРЕЕ ЗАЩОТО АЗ НЕ СЪМ ТОЛКОВА ПРОСТ КОЛКОТО СИ МИСЛЯТ НЯКОИ ХОРА СЕ ОПИТВАТ ДА СЕ СПРИЯТЕЛЯТ С МЕН ПОСРЕДСТВОМ ТЕЗИ ИМАНЯРСКИ САЙТОВЕ ЗА ДА МЕ ИЗПОЛЗВАТ МОЖЕ БИ ДА ИМ РАЗЧЕРТАЯ НЯКОЕ КАЛЕ И ДА ЛАПНАТ ОТНОВО НО АЗ НИКОГА НЯМА ДА НАПРАВЯ ТОВА НЕКА ВСЕКИ ДА СЕ ОПРАВЯ САМ КЪСМЕТ НА МЕРАКЛИИТЕ
    Върнете се в началото Go down
    kbk666
    Минаващ
    Минаващ



    Брой мнения : 9
    Registration date : 09.04.2009

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 6:16 pm

    Ok. ti si znae6 . study
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: NNNNNNNNN   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeНед Май 10, 2009 8:09 pm

    //


    Последната промяна е направена от PAPATA на Пет Авг 07, 2009 7:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Ivanjello
    Новодошъл
    Новодошъл



    Брой мнения : 37
    Registration date : 31.01.2009

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 12:23 pm

    Папата никога не съм казвал нищо против тебе дори съм те защитавал не знам откъде си се надъхал против мен но проблема си е твой аз никога не съм се крил от Варна съм и нямам нищо общо със Стрелча!Ще те помоля да не пишеш неща за които не си запознат!А относно София не ги познавам хората.


    Последната промяна е направена от Ivanjello на Чет Май 28, 2009 11:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Ivanjello
    Новодошъл
    Новодошъл



    Брой мнения : 37
    Registration date : 31.01.2009

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 11:45 pm

    Папата къде се покри искам да изясним въпроса за да не остават хората с погрешно мнение за мен.Или доказваш по-горе изложеното от теб с факти или чакам извинение!
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 1:15 pm

    ///


    Последната промяна е направена от PAPATA на Пет Авг 07, 2009 7:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 5:11 pm

    ???


    Последната промяна е направена от PAPATA на Пет Авг 07, 2009 7:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Ivanjello
    Новодошъл
    Новодошъл



    Брой мнения : 37
    Registration date : 31.01.2009

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeСъб Юни 13, 2009 9:43 pm

    Аз нямам представа кой е този Мрачко и не съм се уговарял с него за нищо.А относно това кой съм от форума на ПешоКН се познавахме с доста хора които биха потвърдили но не ги виждам да влизат тук.
    Върнете се в началото Go down
    monetata
    Минаващ
    Минаващ



    Брой мнения : 3
    Registration date : 22.10.2007

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 2:46 pm

    здравеите колеги Very Happy аз всъшност потвраждавам че Ванката е от Варна.С по старите от другите саитове може да сме си писали . макар че не ги виждам повечето. Поздрав на всички Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    lafy
    Минаващ
    Минаващ



    Брой мнения : 1
    Registration date : 03.10.2010

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 11:29 pm

    дълго време търсих по точно тая тема и изнамерих някой доста интересни работи обърнете внимание че в текста пише и за река не само за водопад таа коя може да е тая река при която да има и водопад и да са с еднакво име
    Върнете се в началото Go down
    MrKoichev
    Минаващ
    Минаващ



    Брой мнения : 13
    Registration date : 28.10.2011

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeВто Окт 23, 2012 4:06 pm

    Гост написа:
    НЕ Е ПРОБЛЕМ ДА ОБИКОЛИМЕ КЪДЕТО И ДА Е НО ОТ ОДАВНА СИ ИМАМ ОПАШКА И ИЗОБЩО НЕ СЕ ЗАНИМАВАМ С ТАЗИ РАБОТА ЗАЩОТО НЯКОИ ХОРА ТОЧАТ ЗЪБИ ДА НАМАЖАТ ОТНОВО НО НЯМА ДА ГИ ОГРЕЕ ЗАЩОТО АЗ НЕ СЪМ ТОЛКОВА ПРОСТ КОЛКОТО СИ МИСЛЯТ НЯКОИ ХОРА СЕ ОПИТВАТ ДА СЕ СПРИЯТЕЛЯТ С МЕН ПОСРЕДСТВОМ ТЕЗИ ИМАНЯРСКИ САЙТОВЕ ЗА ДА МЕ ИЗПОЛЗВАТ МОЖЕ БИ ДА ИМ РАЗЧЕРТАЯ НЯКОЕ КАЛЕ И ДА ЛАПНАТ ОТНОВО НО АЗ НИКОГА НЯМА ДА НАПРАВЯ ТОВА НЕКА ВСЕКИ ДА СЕ ОПРАВЯ САМ КЪСМЕТ НА МЕРАКЛИИТЕ

    да те питам за някои нишани
    Върнете се в началото Go down
    sitalk
    Минаващ
    Минаващ
    sitalk


    Брой мнения : 16
    Registration date : 12.09.2010

    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 11:07 am

    Папа,какво ще кажеш за това? нали си по подземията?

    http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/11/05/1940031_arheolozi_otkriha_podzemen_tunel_na_slivenskiia/
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Това ми е любимия раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Това ми е любимия раздел   Това ми е любимия раздел Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Това ми е любимия раздел
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за нумизматика и металдетектинг :: Предания и легенди-
    Идете на: