Форум за нумизматика и металдетектинг
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Форум за нумизматика и металдетектинг

Всичко за металдетектинга и металотърсачите
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Latest topics
» NQKOI MOJE LI DA MI KAJE NESHTO ZA EDNA MESTNOST???
Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeПет Яну 18, 2019 5:02 am by milenchove

» pomognete mi za prevoda
Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeПет Дек 30, 2016 5:29 pm by cemo73

» каква е тази монета
Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeСря Ное 02, 2016 3:02 pm by linost

» Знак слънце
Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeСря Окт 19, 2016 4:23 pm by cemo73

» Антика ли е или не????
Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeНед Окт 16, 2016 12:16 pm by LoLa chan

»  колеги някакво мнение за тази монета
Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeВто Окт 11, 2016 1:56 pm by a22ss

» Тестове на 17 детектори с различни цели в земята
Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeВто Авг 09, 2016 10:45 pm by Ancient Hunter

» търся малко унфо
Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeСря Мар 23, 2016 2:05 pm by cemo73

» Здр-те
Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeПет Фев 12, 2016 8:00 pm by cemo73

» нишан или символи
Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeПет Фев 12, 2016 7:45 pm by cemo73

Similar topics
    Navigation
     Portal
     Индекс
     Потребители
     Профил
     Въпроси/Отговори
     Търсене
    Търсене
     
     

    Display results as :
     
    Rechercher Advanced Search
    Галерия
    Защо хората търсят съкровища? Empty
    Линкове
    ФОРУМ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ
    Реклама
    free forum
    --------------------------------
    free forum
    --------------------------------
    free forum
    --------------------------------
    free forum

     

     Защо хората търсят съкровища?

    Go down 
    5 posters
    АвторСъобщение
    Nemo
    Новодошъл
    Новодошъл



    Брой мнения : 26
    Registration date : 16.12.2007

    Защо хората търсят съкровища? Empty
    ПисанеЗаглавие: Защо хората търсят съкровища?   Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeВто Дек 18, 2007 4:37 pm

    Чета тука една книжка и там пише разни неща, които ме навеждат на точно определени мисли. Баси изречението - направо ставам за политик! Както и да е.
    Ще кажа какво пише, но малко по-късно.
    И така, защо хората търсят съкровища?
    Много ми е интересно вие какво мислите.
    И особено ти. Ти, точно ти, дето ме четеш в момента. Very Happy
    Не ме интересува какво ще направите с него, дори не ме интересува какво точно търсите (засега - по принцип всичко ме интересува), интересува ме защо се врете по разни пущинаци и търсите разни неща?
    Върнете се в началото Go down
    pepi828
    Минаващ
    Минаващ



    Брой мнения : 9
    Registration date : 19.11.2007

    Защо хората търсят съкровища? Empty
    ПисанеЗаглавие: Za6to tursq sukrovi6ta   Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeПон Дек 24, 2007 5:30 am

    Nemo,ti si ve4e moqt geroi,mnogo me kefi6.Taaa po temata.Za6to az tursq sukrovi6ta,ako moje da se nare4e taka,6toto do momenta edva li moje da se kaje 4e sum namiral sukrovi6ta Sad Prosto trupkata e neopisuema,tova e edinstvenoto ne6to koeto me kara da se vru po PU6TINACITE.Nare4i go kakto si poiska6,HOBI,MANIQ,nqma nikakvo za4enie,prosto mnogo me radva fakta kogato sum sred prirodata s moqta ma6inka,nqma drugo tekova 4ustvo.No kakto i da e,tova e moqt odgovor po tvoqta tema.Bih se zaradval ako TI napi6e6 nqkoi red po tvoqta tema,aaaa i nai vajnoto kakvo e izre4enieto koeto si pro4el ot onazi tvoq knijka.6te izluja ako kaja 4e nemi e interesno kakvo si 4el.POZDRAVI
    Върнете се в началото Go down
    Nemo
    Новодошъл
    Новодошъл



    Брой мнения : 26
    Registration date : 16.12.2007

    Защо хората търсят съкровища? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Защо хората търсят съкровища?   Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeЧет Дек 27, 2007 2:50 pm

    Добре де, чета Маразов, за тракийските съкровища и защо точно траките са ги ровили...
    Според него, въпреки че той се занимава с царете предимно, съкровището означавало правата на царя върху земята. Вероятно на един много ранен етап намирането на съкровище е означавало, че земята избира откривателя за цар. Те, тракийските царе, разбира се са му намерили цаката и ритуално разни пичлемета ходели да търсят съкровището, ама само царското синче знаело къде да го намери.
    Ей в тази връзка ми се появи въпрос:
    Това отнася ли се за вас?
    Намирането (условно) на съкровище ща ви накара ли да повярвата, че Съдбата е благосклонна към вас?
    Че боговете ви обичат?
    Че просто имате късмет?
    Върнете се в началото Go down
    kapitalism
    Минаващ
    Минаващ



    Брой мнения : 19
    Registration date : 01.09.2008

    Защо хората търсят съкровища? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Защо хората търсят съкровища?   Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeНед Сеп 14, 2008 10:53 pm

    Веднага изниква въпроса защо траките са ги заравяли тези съкровища и после да ги отравят няма логика
    Върнете се в началото Go down
    Ivanjello
    Новодошъл
    Новодошъл



    Брой мнения : 37
    Registration date : 31.01.2009

    Защо хората търсят съкровища? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Защо хората търсят съкровища?   Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeВто Фев 03, 2009 7:26 pm

    Само материалното ли Ви интересува а историята аз не търся заради материалното.Нямам намерена дори една монета но въпреки това си обикалям да знам къде мога да намеря познавам доста райони селища калета и др. но се инресувам главно от предпотопни цивилизации и мисля че именно това е интересното което ме зарежда с енергия да продължавам.
    Върнете се в началото Go down
    vekere
    Минаващ
    Минаващ
    vekere


    Брой мнения : 4
    Registration date : 12.02.2009

    Защо хората търсят съкровища? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Защо хората търсят съкровища?   Защо хората търсят съкровища? Icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 9:50 am

    Стивън Спилбърг е виновен с неговия Индиана Джоунс и като го комбинираш с ниския стандарт на живот в нашата страна и богатата и история. Ето ти отговора.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Защо хората търсят съкровища? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Защо хората търсят съкровища?   Защо хората търсят съкровища? Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Защо хората търсят съкровища?
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за нумизматика и металдетектинг :: Други теми-
    Идете на: